Zakupy na stronie www.FreeStyleLibre.pl dostarczamy tylko na terenie Polski. Jesli zamierzasz dokonać zakupu z dostawą do innego kraju, skontaktuj się z oddziałem firmy Abbott, w którym ma nastąpić dostawa.

Your baskets 0 Produkt | 0 zł Do kasy
Do góry
 1. Pakiet startowy z aplikacją

  Pakiet startowy z aplikacją

  Wypróbuj FreeStyle Libre system do monitorowania glikemii bez nakłuwania. Zamów sensor i pobierz aplikację. Załóż sensor na ramię i mierz poziom cukru zawsze, kiedy potrzebujesz swoim telefonem.

  255,00 zł
 2. Sensor

  Sensor

  Sensor FreeStyle Libre automatycznie mierzy stężenie glukozy w dzień i w nocy, co minutę. Przechowuje również dane o glikemii z ostatnich 8 godzin, uzyskane z odczytów dokonywanych co 15 minut. Można go nosić 14 dni.

  255,00 zł
 3. Reader

  Czytnik

  Czytnik FreeStyle Libre wyświetla dane o glikemii zebrane przez sensor. Proste, jednosekundowe skanowanie wskazuje aktualny poziom glukozy, dane o poziomach glukozy z 8 godzin oraz strzałkę trendu określającą, czy stężenie glukozy rośnie, spada czy powoli się zmienia. Czytnik może przechowywać dane o glikemii z 90 dni4
  255,00 zł

1 Wymiary sensora: 5 mm grubości i 35 mm średnicy.
2 Sensor jest wodoodporny w wodzie o głębokości do 1 metra przez maksymalnie 30 minut.
3 Czytnik jest w stanie wychwycić dane z sensora z odległości od 1 do 4 cm.
4 Aby uzyskać pełny obraz glikemii z okresu ostatnich 3 miesięcy, sensor należy wymieniać co 14 dni i musi on zostać zeskanowany co najmniej raz na 8 godzin.