Zakupy na stronie www.FreeStyleLibre.pl dostarczamy tylko na terenie Polski. Jesli zamierzasz dokonać zakupu z dostawą do innego kraju, skontaktuj się z oddziałem firmy Abbott, w którym ma nastąpić dostawa.

Your baskets 0 Produkt | 0 zł Do kasy
Do góry

Poznaj

system FreeStyle Libre

Poznaj główne właściwości systemu...

Sensor FreeStyle Libre przypomina wielkością monetę 5-złotową. Można go nosić na tylnej stronie ramienia przez maksymalnie 14 dni

Sensor jest wodoodporny2 i może być stosowany w czasie kąpieli, pływania bądź uprawiania aktywności fizycznej.
Sensor mierzy stężenie glukozy, w dzień i w nocy.
Aby w dowolnym czasie uzyskać odczyt stężenia glukozy, wystarczy zeskanować sensor przy użyciu czytnika – nawet przez ubranie3
Gdy zeskanujesz sensor czytnik pokaże:
 
 • liczbę – aktualny odczyt stężenia glukozy,
 • strzałkę trendu – wskazującą kierunek zmian stężenia glukozy,
 • wykres – ośmiogodzinną historię stężenia glukozy.

Czytnik może przechowywać zapis danych o glikemii z 90 dni13.

 1. Pakiet startowy z aplikacją

  Pakiet startowy z aplikacją

  Wypróbuj FreeStyle Libre system do monitorowania glikemii bez nakłuwania. Zamów sensor i pobierz aplikację. Załóż sensor na ramię i mierz poziom cukru zawsze, kiedy potrzebujesz swoim telefonem.

  255 zł
 2. Sensor

  Sensor

  Sensor FreeStyle Libre automatycznie mierzy stężenie glukozy w dzień i w nocy, co minutę. Przechowuje również dane o glikemii z ostatnich 8 godzin, uzyskane z odczytów dokonywanych co 15 minut. Można go nosić 14 dni.

  255 zł
 3. Reader

  Czytnik

  Czytnik FreeStyle Libre wyświetla dane o glikemii zebrane przez sensor. Proste, jednosekundowe skanowanie wskazuje aktualny poziom glukozy, dane o poziomach glukozy z 8 godzin oraz strzałkę trendu określającą, czy stężenie glukozy rośnie, spada czy powoli się zmienia. Czytnik może przechowywać dane o glikemii z 90 dni4
  255 zł
 4. Pakiety startowe

  Pakiety startowe

  Wypróbuj FreeStyle Libre System Monitorowania Glikemii Flash. Pakiet startowy zawiera czytnik oraz dwa 14-dniowe sensory.

  723 zł

1 Wymiary sensora: 5 mm grubości i 35 mm średnicy.
2 Sensor jest wodoodporny w wodzie o głębokości do 1 metra przez maksymalnie 30 minut.
3 Czytnik jest w stanie wychwycić dane z sensora z odległości od 1 do 4 cm.
4 Aby uzyskać pełny obraz glikemii z okresu ostatnich 3 miesięcy, sensor należy wymieniać co 14 dni i musi on zostać zeskanowany co najmniej raz na 8 godzin.