Zakupy na stronie www.FreeStyleLibre.pl dostarczamy tylko na terenie Polski. Jesli zamierzasz dokonać zakupu z dostawą do innego kraju, skontaktuj się z oddziałem firmy Abbott, w którym ma nastąpić dostawa.

Your baskets 0 Produkt | 0 zł Do kasy
Do góry

O nas

O nas

Informacje na temat firmy Abbott Diabetes Care

Firma Abbott Diabetes Care z siedzibą w Alameda, w Kalifornii, jest liderem w opracowywaniu, wytwarzaniu i sprzedaży glukometrów zaprojektowanych w celu ułatwienia leczenia cukrzycy.

 Dodatkowe informacje na temat firmy Abbott Diabetes Care można znaleźć na stronie internetowej: www.abbottdiabetescare.pl.

Informacje na temat firmy Abbott

Abbott (NYSE: ABT) jest globalną firmą działającą w sektorze usług ochrony zdrowia. Naszym celem jest działanie na rzecz poprawy jakości życia dzięki rozwojowi nowych produktów i technologii stosowanych we wszystkich obszarach opieki zdrowotnej. Nasza oferta obejmuje czołowe, opracowane naukowo produkty stosowane w dziedzinie diagnostyki, urządzenia medyczne, produkty odżywcze i markowe generyczne produkty farmaceutyczne. Abbott służy pacjentom w ponad 150 krajach i zatrudnia około 70 000 pracowników.

 Odwiedź nas na stronie www.abbott.com

Połącz się z nami on Twitter at @AbbottNews.